Tiflis Tıp Üniversitesi

gurcistan tiflis tip universitesi

Tiflis Gürcistan’ ın öğrenciden yana en zengin olan şehirlerinden biridir. Öğrenciyi çok seven ve bağrına basan bu şehir, her bakımdan eğitimle iç içe yaşamaktadır. Tiflis Tıp Üniversitesi çok yönlü ve başarılı işlere imza atmış, tarih kokan bir atmosfere sahiptir. Bünyesinden bir çok bölümü barındırmakla birlikte, Tıp bölümü oldukça yoğun talep almaktadır. Dünya çağında Uluslararası bir düzeyde yüksek standartlara sahip teknoloji yeniliklerle öğrencilerine eğitim veren bir başarı denizidir. Üniversitede İngilizce ve Gürcü dili öğrenilmesi sosyal hayatta da güçlü bir iletişim kurulmasını sağlayacaktır. Üniversitenin sunduğu imkanlar dahilin de, başarının anahtarını elinizde tutuyor olacaksınız. Tıp okumak bir çok öğrencinin hayallerini süsleyen bir bölümdür. Türkiye’ de bu bölümü okumak için, oldukça yüksek puanlar almak ve başarı sıralamasının en üst seviyelerinde yer almak gerekmektedir. Oldukça yoğun talep olması nedeniyle, bir çok öğrenci açıkça kalmakta ve istediği bölüme yerleşememektedir. Üstelik Tıp Fakülteleri Türkiye’ de oldukça pahalı olan bir bölümdür.

Tiflis Tıp Üniversitesi alanında adeta bir çığır açarak, her yıl öğrencilerin başarıyla mezun olmasını sağlıyor. Bunun yanında Türkiye ve Avrupa’ da geçerli olacak bir diplomaya sıkıca sarılmanıza imkan tanıyor. Oldukça yüksek standartlarda eğitim ve öğretim hayatınızı devam ettirebilecek, kaliteden ödün vermeyen ilkelerin öncüsü olacaksınız. Okulun sağladığı geniş imkanlar dahilin de, hayatınıza açılan yeni bir kapı sizleri bekliyor. Tıp okumak belki de hayatta en çok istediğiniz şeylerden biridir. Olmak istediğiniz mesleğe tutunmak için Anadolu yurtdışı Eğitim danışmanlığı sizleri bekliyor. Hayallerinize sadece dokunmayı değil, onu alıp gerçeğe taşımanızı sağlıyor. Her yönden avantajlı durumda olmanız, sizin de ailenizin de düşük bir bütçe ile eğitiminize devam etmenizi sağlayacaktır. Tam bir öğrenci şehri olan Tiflis Türklere duyduğu sempati ve hoşgörü ile sizi bağrına basacaktır.

Hayatınızın bundan sonraki evresini istediğiniz bir bölümde 6 yıl okuyarak saygınlığınızı zirve noktasına taşıyabilirsiniz. Tiflis Tıp Üniversitesi bünyesine dahil olabilmek için Türkiye’ nin genelinde hizmet veren ofislerimize başvurmanız yeterli olacaktır. Tüm bilgilere ulaşacak, kültürel ve sosyal iletişim ağınızı genişleteceksiniz.